Realizacja Twojego domu
  • Pomagamy wybrać działkę

Wybór ten jest jedną z najważniejszych decyzji w procesie budowy. Decyduje o możliwości wybudowania domu zgodnego z Twoimi preferencjami. Realizacja domu energooszczędnego na niewłaściwej działce jest często niemożliwa. Dlatego pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru i zajmiemy się kwestią formalną. Swój dom możesz wybudować również na działkach oferowanych przez nas.

  • Dobieramy Projekt do Twoich oczekiwań

Posiadamy szeroką ofertę projektów budowlanych, przy czym każdy z nich możemy dopasować odpowiednio do Twoich oczekiwań. A jeśli masz już "na oku" projekt swojego wymarzonego domu - przynieś go na spotkanie, udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji, rozwiejemy wątpliwości, przygotujemy wycenę.
ZOBACZ PROJEKTY

  • Załatwiamy Formalności związane z uzyskaniem dofinansowania do kredytu na budowę domu energooszczędnego - czytaj więcej
  • Stajemy się Twoim pełnomocnikiem w urzędach

Nasi pracownicy zastąpią Cię w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i pozwoleń. Uzyskamy dla Ciebie pozwolenie na budowę i zapewnimy odbiór wybudowanego domu.

  • Budowa pod pilnym okiem

Nad budową Twojego domu czuwać będzie fachowy nadzór budowlany, a wykwalifikowana kadra zapewni sprawny przebieg wszystkich prac.

  • Budujemy Twój energooszczędny dom

Realizację inwestycji wykonujemy za pomocą wąsko i wysoko wyspecjalizowanych brygad budowlanych i instalacyjnych. Praca poszczególnych ekip jest nadzorowana przez liderów procesów i projektantów odpowiedzialnych za odrębne etapy pracy.
Poszczególne etapy budowy zamykane są audytami, w których uczestniczą:

  • Wykonawca
  • Projektant
  • Klient
  • Koordynator inwestycji

Taki system gwarantuje perfekcyjne wykonanie budynku. Budynki realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych w 100% energooszczędnych materiałów i dostępnych na całym świecie technologii. Jesteśmy otwarci na każde rozwiązania i sugestie klienta.

W trakcie budowy wykonujemy audyty, kontrole szczelności i termowizje budynku
Wszystko zaczyna się od PROJEKTU, dokonujemy wstępnych analiz energetycznych budynku, sprawdzamy występowanie potencjalnych mostków termicznych i eliminujemy je już na tak wczesnym etapie..
W trakcie budowy, audytor energetyczny, odpowiedzialny za dany projekt, odpowiada za prawidłowość wykonania izolacji budynku i jego szczelność. W tym celu, co najmniej kilkukrotnie są wykonywane audyty poprawności wykonania izolacji, oraz dwie próby szczelności budynku, a po oddaniu go do eksploatacji przeprowadza się badanie termowizyjne.